MAJOLE INTERNATIONAL EDUCATION

Kanada’ya gelen Türk ve diğer yabancı öğrencilere hizmet vermek amacıyla 2006 yılında Kanada’nın Vancouver kentinde West Canada Education Centre olarak kurulan firmamız, Türkiye’de Majole Education adı altında hizmet vermektedir. Mezopotamya dillerinde Dünya’ya Açılan Pencere anlamına gelen Majole, 2011’de Londra ve New York ofislerini de faaliyete geçirmiştir.

 

 

Dünya vatandaşlığına atacakları adımlarda öğrencilerimize rehberlik etme ilkesiyle kurulan Majole, çağdaş ve uluslararası ölçekli eğitimin amaçları doğrultusunda yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında en doğru, en tutarlı ve en gerekli bilgileri sunmayı amaçlamaktadır.

 

 

Türkiye’de, 2006 yılından günümüze kadar uluslararası eğitim sektöründe birçok yeniliğe imza atmış, projeler gerçekleştirmiş ve sürdürdüğü faaliyetler sonucu Türkiye’nin en iyi danışmanlık firmaları arasında yer edinmiş olan MAJOLE, yurtdışında öğrenim görmek isteyen öğrencilerin hedeflerine ulaşabilmeleri için en uygun yolları belirler.

 

 

Amerika, İngiltere, Kanada, İtalya, Almanya, Hollanda gibi pek çok ülkenin en saygın üniversite, kolej, lise ve dil okullarında en güvenilir ve kaliteli eğitim hizmetini sunmaktadır. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Majole bugün itibari ile Amerika, İngiltere, Kanada, İtalya ve Türkiye’deki ofislerinde Türkiye’den gelen öğrenciler başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere hizmet vermektedir.

 

 

TÜRKİYE’DE OKULLAR İLE İŞBİRLİĞİ

 

 

Majole, yurt dışı ve yurtiçi eğitim programlarını gerçekleştirmek için dünyanın en saygın eğitim kurumları ile işbirliği içerisindedir. Buna ek olarak kurumsal olarak Türkiye’de bulunan ilk ve orta dereceli okulların öğrencileri ile bireysel olarak üniversite öğrencileri için belirlediği proje amaçlı gezi, seminer, uluslararası fuar, kongre, yaz okulu, yaz kampı ve dil okulu ve benzeri tüm yurt dışı ve yurtiçi eğitim programlarını koordine etmektedir.

 

 

Majole tarafından organize edilen tüm yurt dışı ve yurtiçi eğitim programlarının içeriği akademik müfredata uygun bir biçimde sınıfta işlenen derslerin hayattaki uygulamalarının gözlemlenmesi ve deneyimlenmesi amacını taşır.

 

 

Majole, projelerde belirlenen akademik çalışmanın gerçekleştirilmesini, planlanan kazanımların öğrenciler tarafından edinilmesini ve öğrencilerin katıldığı programlardan sertifika alınmasını sağlar. Bütün yurt dışı programlarının öncesinde, gerçekleşmesi sırasında ve sonrasında etkin rol alır. Gereken ulaşım, konaklama, ilkokul- ortaokul- lise- üniversite ziyaretlerini gerçekleştirir. Müze, yerel resmi kuruluşlar ve özel işletmelerin ziyaretleri gibi projenin gerektirdiği organizasyonları koordine eder.